Usuwanie negatywnych treści

Obecnie monitorujemy w sieci ponad 295 stron należących do 87 firm. Śledzimy dodawane opinie 24 h / 7 dni poprzez system automatycznych alertów PR. Jeżeli na temat danej firmy pojawi się negatywna lub pozytywna informacja – dowiemy się o tym w ciągu kilku minut. To pozwana na szybką reakcję i neutralizację zagrożeń wynikających ze złej reputacji.

1. Sposób realizacji usługi.
Usługa usuwania negatywnych opinii polega na wyszukaniu, skasowaniu i monitoringu opinii na temat Państwa firmy.
W pierwszej kolejności potrzebuję link do Państwa strony internetowej; dokładną nazwę firmy pojawiającą się w negatywnych opiniach; link do strony, na której zostały zamieszczone negatywne komentarze.

2. Realizacja zlecenia.
Po wyszukaniu wszystkich negatywnych opinii przygotuje Państwu screeny ze stanu faktycznego – czyli zrzut wszystkich opinii na temat firmy zamieszczone pod danymi stronami, forami.
Nasz Radca Prawny weryfikuje zamieszczone komentarze pod kątem zniesławienia oraz naruszeń art. 212 § 2 i art. 216 § 2 Kodeksu Karnego.
Następnie przychodzimy do realizacji usługi. Czas realizacji zlecenia to od 7 do 10 dni roboczych.
Następnie po wykonaniu usługi przesyłamy Państwu screen potwierdzający usunięcie opinii.
Dodatkowo w ramach usługi, przez 3 miesiące bezpłatnie monitorujemy Państwa firmę w Internecie pod kątem kolejnych negatywnych opinii.

 

W zakresie naszych usług jest m.in:

-kasowanie wpisów obraźliwych, wulgarnych

-wpisów i postów nieprawdziwych

-komentarzy godzących w dobre imię Twojej firmy.

 

Oferujemy zarówno doraźne akcje usuwania wpisów, komentarzy i opinii, jak i stałą współpracę polegającą na monitoringu i niezwłocznej reakcji. Wykorzystanie nowoczesnych narzędzi do mierzenia dostępnych w internecie treści, umożliwia nam szczegółowe raportowanie z realizacji usługi.