About Us

Kim jesteśmy?

Warsaw Media House to agencja, która specjalizuje się w kreowaniu pozytywnego public relations  Przedsiębiorców w sieci. Podejmujemy się przede wszystkim walki z internetowym hejtem, tworzymy rekomendacje oraz budujemy zintegrowaną komunikację marketingową

Jeżeli na temat Twojej firmy pojawi się negatywna lub pozytywna informacja – dowiemy się o tym w ciągu kilku minut!

Naszym celem jest dostarczenie klientom rozwiązań umożliwiających podniesienie branżowej przewagi konkurencyjnej w dziedzinie sprzedaży, promocji usług i produktów. 

Od 2015 roku zrealizowaliśmy aż 2285 kampanii wsparcia sprzedaży. W tym czasie pozyskaliśmy ponad 180 referencji. Nasze usługi kierujemy przede wszystkim do MŚP, klientów korporacyjnych oraz osób indywidualnych.

Potrzebujesz wsparcia?

Poznaj nasz zespół

Nasz stały zespół tworzy 13 profesjonalistów z pasją. Warsaw Media House to dwie linie biznesowe: dywizja marketingu szeptanego i dywizja e-commerce. Do zespołu naszych team liderów należą:

Piotr

Dział online marketingu i e-commerce

To nasz specjalista w zakresie analityki danych i online marketingu. Marketingiem internetowym zawodowo zajmuje się zawodowo od kilku lat. Nieustannie testuje i wdraża nowe, skuteczne rozwiązania aby tworzyć efektywne projekty dla naszych Klientów. Jest absolwentem Uczelni Łazarskiego, gdzie studiowała Zarządzanie projektami. Ukończył również Akademie Leona Koźmińskiego z tytułem MBA (Master of Business Administration).

Adam

PR Manager

Nasz ekspert w zakresie analityki danych, dzięki swojej dokładności wyciąga bezbłędne wnioski podczas analiz wykonywanych dla Klientów. Jego wyjątkowe umiejętności interpersonalne umożliwiają płynną i efektywną współpracę. Na koncie ma już niejeden udany kontrakt. Jest absolwentem Ekonomi na SGGW w Warszawie.

Paulina

Dział marketingu treści

Pod jej czujnym okiem powstają liczne treści dla Klientów z różnorodnych branż. Troszczy się o precyzyjne realizacje celów. Liczne szkolenia i zdobyte certyfikaty stanowią potwierdzenie jej nadzwyczajnych umiejętności w zakresie marketingu treści, personal i employer brandingu, które wykorzystuje w codziennej pracy z Klientami.

Mateusz

Kierownik działu operacyjnego

W Warsaw Media House pełni funkcję kierownika wsparcia operacyjnego. Nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności z zakresu reklamy, marketingu online oraz employer brandingu.

Zakres naszych usług

Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie. Dobieramy odpowiednie narzędzia, które pomagają budować pozytywny wizerunek marki w sieci, rozwijać działalność naszych klientów i osiągać wyznaczone cele. 

Czy wiesz o tym, że komunikacja marketingowa powinna posiadać określona strategię i cele? Jeżeli zależy Ci na skutecznej komunikacji z biznesowym otoczeniem Twojej firmy powinieneś postawić na wysokiej jakości kompleksowy marketing. Pomagamy tworzyć efektywny dialog pomiędzy przedsiębiorstwami, a ich otoczeniem dzięki realizowaniu łańcucha działań promocyjnych (takich jak: marketing treści, public relations, marketing szeptany i internetowy), które propagują produkty i usługi firm wśród grona ich potencjalnych odbiorców, kontrahentów i inwestorów.

Nie radzisz sobie z wizerunkowymi kryzysami? A czy wiesz o tym, że negatywne postrzeganie marki znacząco obniża zyski i wpływa na spadek rentowność przedsiębiorstwa? Prawidłowe zarządzanie komunikacją kryzysową w sieci może być okazją do niebagatelnego sukcesu. My wiemy, jak wykorzystać kryzys aby zwiększyć siłę marki. Od lat udzielamy wsparcia kryzysowego, wykorzystując narzędzia marketingu szeptanego oraz systemów automatycznych alertów PR -szybko reagujemy na każdą złą opinie na temat Twojej firmy, produktów czy usług, które pojawiają się w sieci. Jeżeli chcesz wygrać w walce z hejtem postaw na zespół naszych ekspertów.

Masz dosyć lawiny nieprzychylnych komentarzy i negatywnych opinii, które powodują spadek liczby Twoich klientów? Koniecznie postaw na moderowanie treści. Celem moderacji jest dbałość o pozytywny wizerunek Twojego biznesu w sieci. Dzięki zastosowaniu specjalistycznych narzędzi skutecznie zapobiegamy nieprzychylnym opiniom oraz komentarzom na Twój temat. Moderujemy negatywne treści, które pojawiają się na forach, serwisach i stronach www zarejestrowanych w Polsce. Z naszą pomocą możesz raz na zawsze zapomnieć o trollingu i hejcie. Dokładamy wszelkich starań, aby w Internecie pojawiały się jedynie przychylne opinie na temat biznesu naszych Klientów.

Czy wiesz, o tym że pozytywny wizerunek w sieci to obecnie podstawa biznesowego sukcesu? Jedna zła opinia może zaprzepaścić Twoje szanse na podbicie rynku. Dlatego pozwól, aby nasi eksperci zatroszczyli się o Twój e-wizerunek. Public relations to nasza pasja! Zadbamy się o to, abyś pokazywał się w Internecie od jak najlepszej strony. Zajmujemy się szybkim usuwaniem negatywnych opinii, które mogłyby niekorzystnie wpłynąć na Twój PR i budujemy pozytywne rekomendacje.

Chcesz zadbać o swoją markę osobistą i jednocześnie osiągnąć biznesowy sukces? Właściciele firm, managerowie i członkowie zarządów niejednokrotnie spotykają się z uderzającymi w ich personalia treściami publikowanymi w sieci. Wspierając Twój osobisty personal branding zajmujemy się moderowaniem niesprawiedliwego hejtu w postaci krzywdzących komentarzy, opinii i artykułów. Skutecznie przeciwdziałamy personalnemu hejtowi i pomagamy kreować silne marki osobiste, co znacząco przekłada się na rozwój biznesów naszych Klientów.

Zależy Ci na tym, aby Twoja firma była postrzegana jako atrakcyjny pracodawca? Dzięki naszej trosce o Twój pozytywny wizerunek w Internecie unikniesz problemów z rekrutacją i negatywnymi opiniami. Pomożemy Ci kompleksowo, projektując efektywne ogłoszenia rekrutacyjne, monitorując opinie na temat przedsiębiorstwa w sieci, badając postrzeganie Twojej marki i troszcząc się o Twoje social media. Zadbamy o Twój employer branding na najwyższym poziomie!

Chciałbyś, aby w sieci było głośno o Twojej firmie? Zależy Ci na pozytywnych rekomendacjach na temat produktów lub usług? To dla nas nic trudnego! Marketing szeptany umożliwia nam rozpowszechnianie pozytywnych opinii na temat Twojej działalności we wszystkich serwisach, forach i stronach www zarejestrowanych w Polsce. Wszędzie, gdzie tylko się da napiszemy o Tobie coś dobrego! Pamiętaj, że liczne pozytywne rekomendacje w Internecie będą przekładały się na znaczny wzrost Twoich zysków.

Zależy Ci na podniesieniu poziomu sprzedaży? Czy wiedziałeś, o tym że znaczący wpływ na decyzje zakupowe konsumentów mają opinie na temat Twojej działalności, produktów oraz usług pojawiające się w sieci? Szczególne znaczenia dla sprzedaży ma dzisiaj głównie e-PR. Pozwól nam się o niego zatroszczyć, a szybko zaobserwujesz rosnące słupki sprzedaży. Pozytywne rekomendacje zamiast negatywnego hejtu z pewnością przyczynią się do Twojego biznesowego sukcesu. Monitorując sieć szybko usuniemy nieprzychylne treści i zatroszczymy się o skuteczną sprzedaż.

Chciałbyś sprawdzić jak postrzegana jest Twoja marka w sieci? A może, chcesz dowiedzieć się co konsumenci myślą na temat Twoich produktów lub usług? Przeprowadzimy dla Ciebie dedykowane badania wizerunkowe, które przyniosą bezcenne z punktu biznesowego rozwoju odpowiedzi. To poprzez monitoring sieci możesz dowiedzieć się , jak dalej rozwijać swoją markę, co zmienić w dotychczasowej działalności, a co kontynuować. Badanie wizerunku przyczyniło się już do niejednego sukcesu wśród naszych Klientów.