Personal Branding

Personal branding to kształtowanie Twojego osobistego wizerunku jako marki. Kapitał  reputacji ma dziś ogromne znaczenie w biznesie. 

Jeżeli jesteś właścicielem firmy, członkiem zarządu lub managerem powinieneś zadbać o swój profesjonalny wizerunek w sieci. Wysokie stanowisko zobowiązuje – to od Twojej reputacji w Internecie w mniejszym lub większym stopniu zależy wysokość dochodów firmy. Nie możesz jej zaniedbywać! Reprezentujesz firmę w oczach swoich potencjalnych klientów i partnerów biznesowych. To przez pryzmat Twojej osoby będzie oceniane przedsiębiorstwo, dlatego tak konieczne jest dbanie o kształtowanie marki osobistej.  Z pomocą Warsaw Media House masz okazję zbudować silną markę osobistą, która i wzmocni Twoją biznesową pozycje.

Personal Branding

Stwórz markę osobistą, która będzie wspierała rozwój Twojego biznesu!

Na czym polega troska o peronal branding? Przede wszystkim jest to dbałość o Twoją obecność w sieci. Własna profesjonalna  strona www, spójne profile w social mediach i   komunikację w Internecie to must have w współczesnym biznesie. Jednak musisz być świadomy tego, że obecność w sieci nie zawsze pociąga za sobą pozytywne skutki. Niejednokrotnie spotkaliśmy się z personalnym hejtem godzącym w osobisty wizerunek naszych klientów. Na szczęście doskonale potrafimy mu przeciwdziałać, chroniąc Twoją markę osobistą przed nieprzychylnymi opiniami. Na koncie mamy setki udanych współprac! 

Jak dbamy o personal branding?

Każdy klient ma inne potrzeby. Dlatego na początku współpracy poznajemy Twoje oczekiwania. Wypełniasz razem z nami całkowicie bezpłatny brief, dzięki któremu możemy zaproponować Ci konkretne rozwiązania.

Następnie dokonujemy audytu Twojej marki osobistej w sieci. Dokładnie sprawdzamy, co o Tobie już wie wirtualna przestrzeń.

Analizujemy krok po kroku, co należy koniecznie poprawić, a co warto uskutecznić. Monitorujemy sieć w poszukiwaniu opinii na Twój temat, zarówno tych dobrych jak i złych.

Personal Branding Monitorujemy Sieć

Będziemy trzymać rękę na pulsie 24h/ dobę przez siedem dni w tygodniu walcząc z ewentualnym personalnym hejtem i negatywnymi opiniami. Dzięki moderowaniu treści zatroszczymy się o to, aby w Internecie znalazło się jak najwięcej pozytywnych wzmianek o Tobie i Twoim biznesie.

Zajmujemy się również monitorowaniem efektów podejmowanych działań. Sprawdzamy, czy podejmowane wysiłki przynoszą pożądane efekty w postaci Twojej profesjonalnej marki osobistej.

Personal Branding Monitorujemy Sieć

Zwiększ swoją wartość w biznesie! Przekonaj się jak możemy pomóc.