E-wizerunek

To jak postrzegają Cię Twoi klienci w sieci ma większe znaczenie dla Twojego biznesowego sukcesu niż myślisz!

Komunikacja wizerunkowa może znacząco wpłynąć na spadek lub wzrost Twoich dochodów. Dlatego powinieneś śledzić, co na temat Twojej marki, firmy, produktów i usług pisze się w sieci. Pozytywne rekomendacje zachęcające do zakupu i interakcji z Twoją marką są jak najbardziej pożądane przez wszystkich przedsiębiorców. Przychylne opinie od zadowolonych klientów to rekomendacje na wagę złota, które przekonują do Twojej marki kolejnych konsumentów. Sieć rekomendacji oraz rosnąca liczba fanów brandu szybko może przełożyć się na wzrost Twojej sprzedaży. 

W Internecie powstają nie tylko przychylne opinie!

Internetowy hejt zniszczył już niejeden biznes. Negatywne komentarze i artykuły uderzające w e-wizerunek oznaczają utratę zaufania do marki, która pociąga za sobą spadek jej dochodów i prowadzi do upadku firmy. 

Możesz temu zapobiec troszcząc się o swój e-wizerunek z pomocą Warsaw Media House. 

Jak dbamy o wizerunek?

Zawodowo oczyszczamy Internet z hejtu. Monitorujemy sieć 24h/dobę przez 7 dni w tygodniu nieustannie trzymamy rękę na pulsie.

Jeżeli na temat danej firmy pojawi się negatywna lub pozytywna informacja, dowiemy się o tym w ciągu kilku minut! To pozwala na szybką reakcję i neutralizację zagrożeń wynikających ze złej reputacji.

Realizowane przez Nas działania związane z usunięciem wpisów są zgodne z prawem.

W dużej mierze opieramy się na prawnej argumentacji. Obecne orzecznictwo sądowe w tej sprawie jest jasne – odpowiedzialność za wpisy, komentarze ponosi portal lub serwis, na którym zostały zamieszczone.

Po wyszukaniu wszystkich negatywnych opinii tworzymy screeny ze stanu faktycznego.

Przygotowujemy zrzuty ekranu przedstawiające wszystkie negatywne opinie na temat firmy Klienta zamieszczone na forach, serwisach lub stronach www zarejestrowanych w Polsce.  

Następnie nasz Radca Prawny weryfikuje zamieszczone komentarze pod kątem zniesławienia oraz naruszeń (zgodnie z art. 212 § 2 i art. 216 § 2 Kodeksu Karnego).

 

Troszcząc się o wizerunek Klienta, zawieramy umowę o zachowaniu poufności. Nikt nie dowie się, że korzystałeś z tego typu usług.

Czas realizacji usługi to od 20 do 30 dni roboczych.

Po wykonaniu usługi przesyłamy do Klienta screen potwierdzający usunięcie opinii.

Dodatkowo w ramach usługi, przez 1 miesiąc bezpłatnie monitorujemy firmę Klienta w Internecie pod kątem pojawiania się kolejnych negatywnych opinii.