Ochrona wizerunku
w sieci

Zarządzanie reputacją w Internecie może być proste, jeśli odpowiednio się do tego zabierzesz. Przede wszystkim powinieneś zadbać o pozytywne opinie na temat marki. Świetnie przydają się do tego strategie marketingowe oparte na marketingu szeptanym oraz content marketingu.

Budowanie pozytywnego wizerunku

Nieprzychylne komentarze, fałszywe opinie to zjawiska znane WMH AGENCY od lat. Nasze doświadczenie pokazuje, że negatywne opinie o firmie – to zazwyczaj – efekt działań dwóch czynników: nieuczciwej konkurencji bądź byłego pracownika. Skuteczność naszych działań wynosi 90%. Bardzo rzadko zdarzają się sytuacje, w których wydawcy stron internetowych odmawiają skasowania negatywnych wpisów nt. klientów WMH. Pozostałe 10% to najczęściej wpisy bardzo merytoryczne i w większości poparte wyrokami sądowymi. Oznacza to, że Sąd stwierdził, iż dany przedsiębiorca jest nierzetelny, ponieważ nie płacił pracownikom lub popełnił inne wykroczenie. Tylko w przypadku gdy firma posiada prawomocny wyrok skazujący nie ma możliwości pełnego oczyszczenia jej wizerunku w sieci.

 • Realizacja usługi kasowanie opinii z internetu

Po wyszukaniu wszystkich negatywnych opinii przygotuje Państwu screeny ze stanu faktycznego – czyli zrzut wszystkich opinii na temat firmy zamieszczone pod danymi stronami, forami. Nasz Radca Prawny weryfikuje zamieszczone komentarze pod kątem zniesławienia oraz naruszeń art. 212 § 2 i art. 216 § 2 Kodeksu Karnego. Następnie przychodzimy do realizacji usługi. Czas realizacji kasowania opinii to 17 -25 dni roboczych. Następnie po wykonaniu usługi przesyłamy Państwu screen potwierdzający usunięcie opinii. Dodatkowo w ramach usługi, przez 3 miesiące bezpłatnie monitorujemy opinie o Państwa firmie. W ramach dbania o pozytywną reputację, zawieramy umowę o zachowaniu poufności. Nikt nie dowie się, że korzystacie Państwo z tego typu usług. Dla porównania czas realizacji podobnej usługi przez radcę prawnego, następnie Policję / Prokuraturę to około 1,5 roku.

 • Ile kosztuje ochrona wizerunku w sieci ? 

Lekceważenie kryzysu wizerunkowego poprzez próbę jego przemilczenia nigdy nie jest dobrym rozwiązaniem. Stąd też WMH AGENCY rekomenduje de-pozycjonowanie negatywnych opinii oraz ich usunięcie. WMH AGENCY współpracuje z klientami w różnych modelach: abonamentowym – comiesięczna stała opłata za usuwanie określonej liczny negatywnych opinii; współpraca jednorazowa – uzgodnione zostają parametry zlecenia, np. usuwanie komentarzy z kilku serwisów w ciągu 30 dni; marketing szeptany – cykliczne publikowanie nowych pozytywnych treści imitujących naturalne wypowiedzi użytkowników internetu. Koszt moderowania treści zaczyna się od 500 zł netto.

 

 

Szybka wycena. Zostaw adres e-mail.

   

  Referencje

  Nasi klienci są dla nas najważniejsi dlatego każdego po zakończonej współpracy prosimy o wystawienie nam pisemnych referencji, dzięki nim wiemy że pomagamy każdemu najlepiej jak potrafimy i mamy na to pisemne potwierdzenie.

  Kliknij żeby zobaczyć referencje od klientów

  WMH
  MENU