Marketing szeptany
ile kosztuje?

Działania wspierające zarządzanie opinii, recenzji, komentarzy w social media, forach internetowych, Google Maps, Google Play, Apple Store. Sprawdź jak aktywizować klientów do publikacji recenzji o Twojej firmie.

Czym jest marketing szeptany ?

Marketing szeptany nie ogranicza się tylko i wyłącznie do reklamowania oferty firmy, ale również wpływa na budowaniem pozytywnego wizerunku. Nie od dziś wiadomo, że opinie mają potężną siłę, a użytkownicy uwielbiają sprawdzać komentarze innych osób w sieci. Wykorzystując mądrze i profesjonalnie przygotowany content możemy dotrzeć do ogromnego grona nowych potencjalnych klientów i wzbudzić w nich zaufanie do marki. Kluczowe korzyści wykorzystania marketingu szeptanego to:

 • Wpływa pozytywnie na reputację firmy,
 • Ogranicza możliwość wybuchu kryzysu wizerunkowego,
 • De-pozycjonuje negatywne opinii, 
 • Nie wymaga dużych nakładów finansowych.

 

WMH AGENCY zadba o opinie na temat Twojej marki i oferty. Monitorujemy  treści w popularnych serwisach opiniotwórczych jak: Gowork, Google Maps, Aleo, Ceneo, Allegro, Google Play, Facebook, Instagram.  Zanim stworzymy dla Ciebie szereg rekomendacji, przeprowadzimy dokładną analizę opinii w sieci. Następnie przygotujemy strategię content marketingu. Opublikujemy treści w formie artykułów i materiałów PR.  Inspiracje dotyczące fraz kluczowych czerpiemy z baz SENUTO. W ten sposób publikujemy materiały zawierające odpowiednie nasycenie fraz kluczowych, szczególnie tych o największej miesięcznej liczbie wyszukiwań. Ponadto dajemy gwarancję widoczności, polegającą na tym, że treści będą dostępne w sieci minimum 24 miesiące. Natomiast linki do nich prowadzące będą cały czas aktywne. Dzięki czemu naturalnie pozyskujesz kolejne recenzje od swoich klientów.

Wszystkie czynności wykonujemy w odpowiednich odstępach czasowych. Dbamy o ich różnorodność i wiarygodność materiałów reklamowych. To działania Public Relations którym daleko od spamu, jaki możesz spotkać u konkurencji. Zanim cokolwiek zostanie opublikowane, przekażemy wszystko do Twojej akceptacji. Treści Public Relations dopiero po uzyskaniu autoryzacji pojawią się w Internecie.

 

Szybka wycena. Zostaw adres e-mail.

   

  Referencje

  Nasi klienci są dla nas najważniejsi dlatego każdego po zakończonej współpracy prosimy o wystawienie nam pisemnych referencji, dzięki nim wiemy że pomagamy każdemu najlepiej jak potrafimy i mamy na to pisemne potwierdzenie.

  Kliknij żeby zobaczyć referencje od klientów

  WMH
  MENU